• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • FORȚA FERMIERILOR cu Vlad Macovei – Interviu cu ministrul Adrian Chesnoiu

    agrointeligenta.ro -

    Astăzi, miercuri, 26 ianuarie, de la ora 19:00, intrați în direct pentru a ne transmite ce întrebări aveți pentru ministrul Agriculturii, ADRIAN CHESNOIU.

    De la ora 20:00, MINISTRUL CHESNOIU se va afla în redacția Agrointeligența pentru a răspunde întrebărilor fermierilor în cadrul unui interviu-eveniment!

    Urmăriți emisiunea pe Youtube

    Urmăriți emisiunea pe Facebook



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Căpșunile, piersicile, merele și perele – fructele la care s-au depistat reziduuri de pesticide peste limita admisă APIA a început autorizarea la plată pentru subvenția pe pârloagă. Primii 150.000 de fermieri, bani în conturi de marți APIA confirmă noul val de plăți la subvenții. Schemele care se achită acum fermierilor la nivel național Adio subvenții APIA pe persoană fizică? Controale la stâne, amenzi și tăieri de bani Ionică Sterp, APC: Taxele pe care un oier le plătește pentru pășune au ajuns la 1.700 de lei pe hectar

    Ultimele știri

    Gata cu „proaspătă” din congelator: carnea „decongelată” va trebui etichetată clar la raft Ministrul Barbu, față în față cu oierii: bani pentru mieluțe, reguli la pășuni și medicii veterinari George Simion, AUR, anunț în premieră: ”Vrem Ministerul Agriculturii” Florin Barbu: plafonare automată la alimente dacă inflația trece de 5% Șeful ANSVSA: Nicio fermă din România nu este afectată de PPA; 24 de focare în gospodării și la mistreți