• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Emisiunea ”Bucate și vin…din plin” – ÎN DIRECT (21 februarie)

    agrointeligenta.ro -

    Pește afumat românesc cu vinuri pe măsură!

    În această seară o avem invitată în emisiune pe Andreea Lica de la Via Viticola – Sarica Niculițel. Ne delectăm cu vinurile bune și ne desfătăm cu Novac Afumat de Țara Bârsei și cu alte bunătăți de la Doripesco!

    Emisiunea se difuzează pe cele trei platforme media ale grupului Agrointeligența: Super-Hrana.ro, SuperVinuri.ro și Agrointeligenta.ro.



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Vremea de Florii şi Paşti 2026. Prognoza meteo pentru perioada sărbătorilor pascale Răcire bruscă a vremii. Șefa ANM anunță ploi, lapoviță și ninsori începând de joi Anunț urgent al șefei APIA despre subvențiile pe hectar și animale! Fermier: Furnizorul de motorină ne-a anunțat că litrul sare de 10 lei zilele acestea Ciobanii pregătesc un protest național dacă autoritățile nu le rezolvă problemele: ”Vom urma toți pașii de dialog”

    Ultimele știri

    Ionel Arion, PRO AGRO, avertizează că există un risc foarte mare să avem o penurie de motorină S-a votat bugetul de stat cu sumele alocate fermierilor pentru acest an! Funcționarii APIA dezvăluie că multe primării blochează accesarea subvențiilor și cer MADR să intervină! Cartofii noi românești au apărut în piețe. Ce preț au primii tuberculi recoltați din solar Val de furturi în ferme. Un tractor a fost furat de hoți chiar de pe câmp