• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • EROARE FACEBOOK! Transmisia emisiunii ”FORȚA FERMIERILOR cu Vlad Macovei” este AMÂNATĂ!

    agrointeligenta.ro -

    Eroare Facebook la postări și live-uri! În această seară, din cauza unor probleme tehnice ce nu depind de noi, nu vom putea intra în direct la timp pentru a vă transmite emisiunea ”FORȚA FERMIERILOR cu Vlad Macovei„. Sperăm ca Facebook să rezolve problemele/lucrările de mentenanță care împiedică orice tip de încărcare video și să revenim LIVE cu emisiunea dumneavoastră preferată!

    UPDATE: Se pare că serviciul Facebook și Instagram este picat pentru mai multe funcții începând cu ora 18.00, în mai multe țări, inclusiv în România. Sistemele dau utilizatorilor mai multe erori, neputând fi încărcate noi fișiere, postări și, totodată, funcția de share nu mai este activă.

    Vă mulțumim pentru înțelegere și vom reveni cu noutăți imediat ce ele vor fi disponibile!



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Inginer agronom: De 7 luni nu mi-am găsit loc de muncă la o fermă. Agricultura trece printr-o reformă Soții Butilă au luat o decizie radicală: ”Vindem ferma și o parte din utilaje pentru a ne acoperi datoriile la inputuri!” Subvenția pe pârloagă rămâne mică, dar nu atât de mică. PD-28, la aproape 33 euro/ha Un grup olandez cu 800 de hectare se retrage din România. Terenurile – scoase la vânzare cu tot cu utilaje Dragoș Ciornei cultivă peste 100 ha și crește viței de îngrășat: ”Spuneam că nu voi face niciodată agricultură”

    Ultimele știri

    Șrotul de rapiță, la mare căutare. Sute de mii de tone cumpărate de chinezi Elveția organizează un referendum privind limitarea populației țării la 10 milioane de cetățeni John Deere investește în producția de roboți umanoizi care ar putea înlocui oamenii la munci agricole MADR: Subvenția minimă la APIA – creștere de la 96,39 euro/ha, la 122,27 euro/ha Disperarea unui primar în lupta cu un crescător de vaci. ”Le ține fără apă, înfometate. Nicio amendă nu îl sperie”