• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • LIVE. Eveniment AIPROM: ”Fascinanta călătorie a tomatelor de la sămânță la farfurie”

    agrointeligenta.ro -

    EVENIMENT AIPROM: ” Fascinanta călătorie a tomatelor de la sămânță la farfurie”

    Descoperim împreună tot ce se întâmplă în culisele procesului prin care tomatele ajung de la producători direct în rafturile magazinelor, și apoi în alimentația noastră!



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Dragoș Ciornei cultivă peste 100 ha și crește viței de îngrășat: ”Spuneam că nu voi face niciodată agricultură” Inginer agronom: De 7 luni nu mi-am găsit loc de muncă la o fermă. Agricultura trece printr-o reformă Cum a devenit munca unei familii care trăiește din agricultură, bătaia de joc a unui cioban: ”Legea îl apără” ”Posibil să apelez și la credite”. Primele estimări ale lui Dimitrie Muscă pentru producțiile din acest an Disperarea unui primar în lupta cu un crescător de vaci. ”Le ține fără apă, înfometate. Nicio amendă nu îl sperie”

    Ultimele știri

    AFIR a publicat un nou ghid: 200.000 de euro/beneficiar pentru investiții neproductive la nivel de fermă Ministrul Economiei: Azomureș va da îngrășăminte fermierilor în contul subvențiilor de la stat, pe bază de bonuri valorice Franța, în prag de criză agricolă: a pierdut un milion de fermieri și 100.000 de ferme O mare fermă angajează. Posturi cu salarii de 8.000 de lei, bonuri și transport decontat Matei Titianu – noul președinte al LAPAR: ”Forța unei organizații este dată de coeziune, de capacitatea de a valorifica energia noii generații de fermieri”