• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • TRANSMISIE VIDEO: Ziua Câmpului SAATEN UNION și RAPOOL din platforma de la Drajna

    agrointeligenta.ro -

    ZIUA CÂMPULUI SAATEN UNION ȘI RAPOOL – EDIȚIA 2020. Un eveniment important pentru agricultura românească, ZIUA CÂMPULUI SAATEN UNION ȘI RAPOOL, este transmis în premieră vineri, 5 iunie, de la ora 15:00!

    ”Suntem în al patrulea an consecutiv în care prezentăm fermierilor portofoliul nostru de semințe, atât pentru rapiță, cât și pentru cerelele de toamnă. În platforma de la drajna avem și porumb, floarea-soarelui, soia și alte culturi. Suntem una dintre cele mai mari companii în ceea ce privește portofoliul de varietăți din România” – Mihai MIRIȚESCU, Director General SAATEN UNION și RAPOOL ROMÂNIA!



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Legumicultorul Mihai Chesnoiu a rămas cu 60.000 de salate nevândute: ”Cea de import este bună la 100 de grame, a noastră nu este”  Județul unde un hectar de teren arabil s-a vândut cu 280.000 de euro. Șef DAJ: ”Fenomenul apare tot mai des” Uniunea Oierilor, înființată oficial: ”Toți crescătorii de ovine sunt invitați să se alăture organizației și să devină membri activi”

    Ultimele știri

    Fermierii români, acasă la Agrofert. East Agro și East Grain au organizat o vizită la fabrica de îngrășăminte Duslo din Slovacia Prognoza meteo – luna februarie 2026. Regim pluviometric excedentar și temperaturi peste normalul perioadei Bogdan Chiriţoiu, șeful Consiliului Concurenței, a fost ales preşedinte al Consiliului de Administraţie al ACER