• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • BAYER Agro Arena 2020. Cum se prezintă culturile agricole din zona Moldovei? Aflăm joi, 25 iunie, de la ora 11.00!

    agrointeligenta.ro -

    Bayer Agro Arena în estul țării, în zona Moldovei! Culturile agricole din ferma TCE 3 Brazi din Zănești, județul Neamț, sunt vedetele evenimentului pe care compania Bayer îl organizează anul acesta în online! Transmisia video de la cunoscuta exploatație din zona Moldovei este transmisă joi, 25 iunie, de la ora 11.00, pe pagina de Facebook Agrointeligența și pe www.agrointel.ro.

    ”Vă invit să urmăriți transmisia evenimentului Bayer Agro Arena din zona de est a României. Locația? O fermă binecunoscută dumneavoastră: ferma TCE 3 Brazi, localitatea Zănești. Vă vom prezenta noutățile companiei Bayer la culturile de câmp și în domeniul hibrizilor de porumb și rapiță. Vă invit să fiți alăpturi de noi la cea de-a XIV-a ediție a evenimentului Bayer Agro Arena din zona de est a României”, este invitația transmisă din partea companiei Bayer CropScience de către Mihai Gheorghe, Director Comercial pentru România și Republica Moldova.


    Te-ar mai putea interesa

    Preşedintele a ignorat apelul fermierilor: Legea impozitelor, promulgatǎ. Taxǎ pe solarii, din ianuarie! Cum a reușit primarul din Păulești să cadastreze toată comuna cu ajutorul fondurilor europene Fermierul care a recoltat orzul în decembrie. Testul unei culturi succesive neobișnuite

    Ultimele știri

    Fermierul care a semnat pentru arenda de 7 tone/ha: ”Nu mă judecați! Această pășune m-a salvat de la faliment” Arenda de 7 tone/ha i-a revoltat pe fermieri. Ion Olteanu: ”N-ai cum! Este împotriva oricărei reguli economice!” MADR: Guvernul a aprobat creșterea subvenției la motorină și sumele necesare pentru plățile APIA