• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • TRANSMISIE VIDEO: Learning Center Rapiță 2020. Pregătim viitoarea cultură cu profit!

    agrointeligenta.ro -

    PREGĂTIM VIITOAREA CULTURĂ DE RAPIȚĂ!

    Transmisie video de la Arțari, județul Călărași, de la LEARNING CENTER RAPIȚĂ, un eveniment BAYER, pentru fermierii din România!



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Fermă gigant de găini ouătoare. Investiție de peste 80 milioane de euro pentru sectorul ouălor Uniunea Oierilor, înființată oficial: ”Toți crescătorii de ovine sunt invitați să se alăture organizației și să devină membri activi” Legumicultorul Mihai Chesnoiu a rămas cu 60.000 de salate nevândute: ”Cea de import este bună la 100 de grame, a noastră nu este” 

    Ultimele știri

    Fermierii români, acasă la Agrofert. East Agro și East Grain au organizat o vizită la fabrica de îngrășăminte Duslo din Slovacia Prognoza meteo – luna februarie 2026. Regim pluviometric excedentar și temperaturi peste normalul perioadei Bogdan Chiriţoiu, șeful Consiliului Concurenței, a fost ales preşedinte al Consiliului de Administraţie al ACER