• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • 5 ani garanție la tractoarele McCormick prin Apan Agriculture Equipments

    agrointeligenta.ro

    Brand-ul McCormick, parte componentă a Grupului Argo Tractors Spa Italia, reprezintă unul dintre principalii jucători din piața mondială de tractoare, care se bucură în ultimul deceniu de un aport substanțial în materie de tehnologie inovativă, menită să vină în sprijinul fermierilor. În România, tractoarele McCormick sunt disponibile fermierilor prin Apan Agriculture Equipments, importator.

    Obiectivul principal al tractoarelor McCormick, transpus simplu în doar două cuvinte: “Puterea Tehnologiei”, este acela de câstigare a tuturor provocărilor în materie de mecanizare agricolă. Astfel spus, având de partea sa o istorie bogată și o viziune futuristă asupra agriculturii moderne, tractorul McCormick reprezintă realitatea unui produs de cea mai înaltă calitate, cu un preț competitiv.

    Diversitatea gamei de tractoare acoperă cu ușurință toate solicitările de exploatare din domeniul agricol, pornind de la modele destinate sectorului agriculturii clasice, în câmp deschis, cât și celei specializate.

    Oferta de  Tractoare McCormick prin Apan Agriculture Equipments, aduce fermierilor și instituțiilor publice, siguranța investiției prin cei 5 ani de Garanție!

    Mai multe informații puteți afla la numărul de telefon: 0741.072.997


    Te-ar mai putea interesa

    România – țara cu un tractor la fiecare 58 de hectare de teren arabil Festivalul Cireșelor și Căpșunilor – un succes. Fermierii din AFF au adus fructe proaspete în Capitală! Litrul de lapte – 70 de bani în ferme și 2,4 lei în rapoartele oficiale. Daniel Buda cere explicații Ministerul Agriculturii trimite corpul de control peste comercianții care susțin că vând legume românești Un primar a plantat de la zero 146 de hectare de pădure cu fonduri din PNRR

    Ultimele știri

    Procesatorii au fost scoși din plafonare. Mai are sens legea care limitează adaosul comercial la alimente? Prețurile reale și tăierile de pe piața laptelui – raportate de ministrul Tanczos direct comisarului Hansen! Bruxelles: 500 de milioane de euro pentru sprijinirea fermierilor afectați de scumpirea motorinei Subvenție nouă pentru bovine: 68 euro/cap. Ajutorul, votat în procedură de urgență! Premierul desemnat Eugen Tomac este dispus să discute despre o nouă nominalizare la Agricultură