• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Coliziune între un tractor și o mașină: trei persoane au fost rănite în accident!

    Angelica Lefter – Agrointeligența

    Accident între o mașină și un tractor! Trei persoane au fost rănite, doi bărbați și o femeie,, după ce a avut loc o coliziune între un autoturism și un tractor, în comuna vâlceană Lădești, pe DJ 643 B, potrivit gds.ro.

    Inspectoratul de Poliție Județean  (IPJ) Vâlcea a informat că, din primele cercetări, reiese că în urma impactului dintre cele două vehicule, autoturismul ar fi ricoșat pe trotuar, unde ar fi lovit 2 pietoni.

    Se pare că cea de-a treia persoană rănită se afla în autoturism. Oamenii legii fac cercetări la fața locului, iar traficul rutier nu a fost întrerupt.

    Accidentul rutier a avut loc luni, pe 1 martie.


    Te-ar mai putea interesa

    Amendă uriașă pentru un fermier care a depozitat găinaț în câmp. Vecinii s-au plâns de miros Subvenții APIA 2026. Fermierii, verificați tot timpul anului pentru terenurile lucrate Infracțiunea gravă pentru care micii fermieri pot fi amendați cu 35.000 de lei Fermierii nu mai fac față. Litrul de lapte: 1,5 – 1,6 lei; 1.500 de vaci trimise la abator Fermierii, ”arși” cu controale! Amenzi mai mari și plata direct la Trezorerie!

    Ultimele știri

    Iată mesajele cu care fermierii au fost bombardați de clona APIA. Site-ul capcană – încă activ! Site-ul APIA, atacat și clonat de hackeri! Fermieri, nu accesați link-uri, nu vă dați datele personale și bancare! Asociația Input Agro România: Discount-ul cu plata la recoltă reprezintă un standard internațional al industriei! Achim Irimescu își încheie mandatul la Bruxelles pe 24 aprilie: ”Am salvat România de la penalizări substanțiale” Ploi și rafale de vânt de până la 80 km/h. Județele sub alertă ANM până sâmbătă seara