• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Campania de Primăvară 2021 Deutsche Leasing pentru achiziția de echipamente agricole

    Roxana Dobre – Agrointeligența

    După un an 2020 dificil, intrăm sub auspicii mai optimiste într-un nou an agricol, la al cărui succes Deutsche Leasing România doreşte să contribuie cu o ofertă specială pentru achiziția de echipamente agricole valabilă între 15.04-30.06.2021:

    Pentru detalii suplimentare scrieți-ne la [email protected] sau contactaţi dealerii autorizați de echipamente agricole.

    Despre Deutsche Leasing

    Membră a grupului Sparkassen, una dintre cele mai puternice organizații financiare din lume, oferă soluții financiare flexibile și eficiente, fiind reprezentată de ~ 2,000 angajați în peste 20 ţări. De 14 ani în România, bazându-se pe vasta experiență locală și personalul dedicat, asigură programe de finanțare personalizate și condiții financiare competitive, finanțând 100% achiziția de bunuri și asigurând lichiditățile pentru investițiile de capital.

     

    Te-ar mai putea interesa

    Piața cerealelor – între cotații și realitate. Fermier: Cei care cumpără îmi închid telefonul când le spun cât e prețul la bursă Avans APIA 2026. Prima tranșă din subvenții – mai devreme, plată mai mare pe hectar! DNA confirmă trimiterea în judecată a șefilor APIA și ANF. Adrian Pintea și Romeo Șoldea, suspendați din funcție Maersk și-a suspendat operațiunile în portul Chornomorsk. Transporturile, redirecționate către Constanța O cunoscută afacere de familie s-a închis după 16 ani: „Nu lipsa clienților ne-a pus la pământ, ci administrația”

    Ultimele știri

    Piața cerealelor, la zi. Bursa MATIF corectează cotațiile, România rezistă, iar Ucraina se apropie de o nouă criză Ce caută românii la o tomată? SCDL Buzău a desemnat cele mai apreciate soiuri de roșii Document MADR: 333 lei/ha – cuantum maxim la despăgubirile de secetă la porumb și floarea-soarelui ANM a emis informare de caniculă și Cod galben. Lista județelor afectate Achiziții spital public: lapte la 3,58 lei/litru și telemea la 15,3 lei/kg. Fermier: ”Prețul m-a pus pe gânduri”