• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Un bărbat a murit strivit sub tractor

    agrointeligenta.ro -

    Un bărbat și-a pierdut viața, luni după amiază, într-o localitate din județul Vrancea. Bărbatul a fost prins sub un tractor.

    Potrivit ISU Vrancea, pompierii militari au fost solicitați să intervină în jurul orei 18:00 în localitatea Vizantea-Livezi, pentru extragerea unei persoane surprinse sub un tractor.

    Pompierii au acționat pentru extragerea persoanei.

    Conform sursei citate, din nefericire, persoana de sex masculin, în vârstă de 77 de ani, a suferit leziuni incompatibile cu viața, echipajul SAJ declarând decesul.

    La fața locului s-a deplasat un echipaj din cadrul Stației de Pompieri Vidra cu o autospecială de intervenție.



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Apele Române – replică dată lui Gigi Nețoiu: Ferma funcționa fără acte de reglementare, cu risc de inundații Constructorii care se luptă pe contractul de 200 de milioane de euro pentru 23 de kilometri din Canalul Siret-Bărăgan Ionică Sterp, APC: Taxele pe care un oier le plătește pentru pășune au ajuns la 1.700 de lei pe hectar APIA confirmă noul val de plăți la subvenții. Schemele care se achită acum fermierilor la nivel național George Simion, AUR, anunț în premieră: ”Vrem Ministerul Agriculturii”

    Ultimele știri

    O nouă lovitură pentru cercetare. Guvernul a redus indemnizația pentru doctor științific la numai 500 lei brut Alertă de știri false în Franța: Dermatoza nodulară la bovine NU a fost, de fapt, cauzată de cerealele din Ucraina AIPROM avertizează: Utilizarea produselor neautorizate, chiar și de origine biologică, poate avea consecinţe negative! Motorină mai scumpă în campania agricolă. Prețul per litru a depășit deja 8,3 lei și continuă să crească Consiliul Concurenței a autorizat preluarea magazinelor La Cocoș de grupul care deține Lidl și Kaufland