• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Agro-Est dă tonul la primăvară cu super premii!

    Adrian Radu – Agrointeligența

    Agro-Est Muntenia vine cu o ofertă pentru fermierii din România și lansează campania ”De Primăvară”. Până la 30 aprilie 2022, la fiecare achiziție de fertilizanți, biostimulatori sau pachete tehnologice din gama Agro-Est, fermierii vor primi garantat tichete de combustibil, valabile în stațiile OMV și Petrom.

    Campania ”De Primăvară” va avea parte și o tragere la sorți. Fermierii care vor cumpăra produse din portofoliul Agro-Est vor participa la o tombolă care va avea premii în valoare totală de aproape 100.000 de lei. Vor fi oferite vouchere eMAG, vouchere de vacanță sau stații meteo.

    Premii campania ”De Primăvară”

    Consultă regulamentul campaniei pe https://www.agroest.ro/ și înscrie-te în concurs.

    Pentru mai multe detalii despre promoția ,,De Primăvară”, contactează echipa Agro-Est la office@agroest.ro sau accesează site-ul www.agroest.ro.


    Te-ar mai putea interesa

    Președintele Nicușor Dan a promulgat legea care elimină plafonarea pentru procesatorii alimentelor de bază Criză în oierit. Controalele în ferme au scos la iveală o situație fără precedent Piața cerealelor – o nouă săptămână: Cel mai ieftin grâu. Argus: Recolta din România, spre un nou record Minimis pentru cultivatorii de lucernă afectați de situația din oierit: 80 euro pe hectar Gabriela Firea anunță noi măsuri pentru fermieri: contracte obligatorii și prețuri bazate pe costurile reale

    Ultimele știri

    Motorină mai scumpă cu până la 50% în campania agricolă. Recolta, în pericol! Mazărea de toamnă – o cultură bănoasă: peste 5,5 t/ha și prețuri de până la 1,2 lei/kg Top 10 cele mai mari ferme din România după suprafața declarată la APIA în acest an Lege în Parlament pentru creșterea plafonului plăților în numerar la 200.000 de lei România a intrat sub Cod Roșu de caniculă. Județele unde temperaturile vor ajunge la 41°C