• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Zootehnia Inteligentă cu Radu Antohe. Invitat: Florinel Bîrcă, Agenția Națională pentru Zootehnie

    agrointeligenta.ro

    Florinel Bîrcă, Director General Agenția Națională pentru Zootehnie (ANZ), este invitatul emisiunii „Zootehnia Inteligentă cu Radu Antohe”


    Te-ar mai putea interesa

    Veste uriașă pentru ciobani, înainte de Paște. Export de carcasă de ovine – în SUA Tratament corect pentru sămânța de floarea-soarelui și porumb Doi soți din Sfântu Gheorghe aduc pe masa românilor preparatele secuiești: ”Slănina noastră este unică” Ce fertilizant să folosim la transplantare răsaduri. Soluția vine de la Agrii APIA anunță subvenția care a intrat în conturile fermierilor!

    Ultimele știri

    Studiu Agricola: Peste 84% dintre români consideră că mesele împreună contribuie la formarea unor obiceiuri alimentare sănătoase Fermierii intră cu conturile goale în Sărbători. Plata ANT-urilor ”pusă pe pauză” de APIA Motorina ieftină pentru fermieri s-a blocat la Guvern, deși are impact zero asupra deficitului bugetar Pomicultorii se pregătesc să dea piept cu înghețul târziu. Minimele sunt anunțate în Vinerea Mare Vremea se strică înainte de Paște. Anunțul meteorologilor pentru următoarele zile!