• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • AgroTaifas cu Ana-Maria Andrei | S.1 EP. 1 | MARIAN POPA

    agrointeligenta.ro

    Fermierul Marian Popa este primul invitat la AgroTaifas cu Ana-Maria Andrei. Vă invităm să urmăriți podcastul și să aflați cum gândește un om care și-a construit afacerea pe model american, dar muncind pe model german!


    Te-ar mai putea interesa

    Tratament corect pentru sămânța de floarea-soarelui și porumb Doi soți din Sfântu Gheorghe aduc pe masa românilor preparatele secuiești: ”Slănina noastră este unică” AgroReclamații. Fermier cu debit de 250.000 de lei, penalități de un milion de lei: ”Și dacă vindem toate utilajele, tot nu acoperim suma” Prețul laptelui la poarta fermei. Cât primesc producătorii pe litru, înainte de Paști O fermă de 1.500 ha este scoasă la vânzare pentru 5,8 milioane de euro: ”Este o mega-proprietate”

    Ultimele știri

    Studiu Agricola: Peste 84% dintre români consideră că mesele împreună contribuie la formarea unor obiceiuri alimentare sănătoase Fermierii intră cu conturile goale în Sărbători. Plata ANT-urilor ”pusă pe pauză” de APIA Motorina ieftină pentru fermieri s-a blocat la Guvern, deși are impact zero asupra deficitului bugetar Pomicultorii se pregătesc să dea piept cu înghețul târziu. Minimele sunt anunțate în Vinerea Mare Vremea se strică înainte de Paște. Anunțul meteorologilor pentru următoarele zile!