• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Restricţii de circulaţie pentru autovehiculele cu tonajul mai mare de 7,5 tone, în perioada 13-17 aprilie

    agrointeligenta.ro -

    Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere – CNAIR informează participanţii la trafic că potrivit prevederilor Ordinului ministrului transporturilor și ministrului afacerilor interne nr. 1249 – 132/2018, circulaţia vehiculelor rutiere cu masa totală maximă autorizată mai mare de 7,5 tone altele decât cele destinate exclusiv transportului de persoane, este interzisă în zilele de este interzisă în zilele de joi, 13 aprilie, 14 aprilie 2023 (Vinerea Mare), sâmbătă 15 aprilie, 16 aprilie și 17 aprilie (prima și a doua zi de Paște), după cum urmează:



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Funcționarii APIA dezvăluie că multe primării blochează accesarea subvențiilor și cer MADR să intervină! Subvenții APIA pe pășune 2026 – acte necesare. Cine are dreptul la plata pe hectar – crescătorul sau asociația? O fermă de păsări oferă spre vânzare îngrășământ de găină în cantități mari Subvenții APIA 2026. Standardele obligatorii pentru plățile pe hectar și animale Banii pentru subvenția așteptată de fermieri – aprobați de Guvern! Plata în conturi, prin APIA!

    Ultimele știri

    Fermierii care ratează semănatul din cauza subvențiilor neplătite de Ministerul Agriculturii Ciobanii au stabilit primele prețuri în piață pentru mieii de Paști! Holding de ferme – achiziție de 50 de tractoare, semănători și cultivatoare. Factura: 5,2 milioane de euro AgroConcept își extinde portofoliul și devine distribuitor Agrifac în România Când încep oierii să sacrifice mieii de Paște 2026. Românii preferă mieii mici, cei mari pleacă la export