• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • În Grădina Danei: Cum îngrijim dipladenia. Turba specială pentru flori. Îngrijirea gazonului

    agrointeligenta.ro

    În ediția de astăzi a emisiunii În Grădina Danei, realizată de Dana Constantinescu, puteți urmări noi subiecte interesante, astfel:

    Dipladenia, o floare iubită de doamne pentru că este ușor de îngrijit. Recomandări din partea lui Ádám István – Manager marketing & vânzări OLEANDER GARDEN

    Turba specială pentru flori. Sfaturi oferite de Ionuț Pohrib – Sales Manager at QUALIPLANT

    Cum înființăm un gazon din rulouri și cum îl îngrijim – o lucrare prezentată de Marian Cristea – Horticultor din BUCUREȘTI.

    Mulțumim sponsorilor emisiunii:
    Holland Farming – www.hollandfarming.ro
    Solarex – www.solarex.ro
    Ruris – www.ruris.ro
    Qualiplant – www.qualiplant.ro


    Te-ar mai putea interesa

    Subvenția care crește de la 200 de euro la 800 de euro pe hectar! ADS scoate la licitație o suprafață record de 4.700 de hectare pentru fermierii care au animale Revine ”moda” păsărilor de curte cu impact direct în arenda pentru terenuri agricole Subvențiile APIA care intră la plată de săptămâna viitoare! Plăți APIA deblocate! Subvențiile care au apărut în Monitorul Oficial și pot intra la plată!

    Ultimele știri

    Acordul UE-Mercosur, în vigoare de la 1 mai. Informații cheie pentru fermierii români Subvențiile aprobate la plată înainte de moțiunea de cenzură! Adrian Pintea confirmă pentru Agrointeligența: ”Da, am revenit la conducerea APIA” Lege nouă: Câinii nu vor mai pot fi ținuți în lanț. Microciparea devine obligatorie pentru câini și animale! Plăți ANT la hectar, bovine și ovine. Când intră primii bani de la APIA în conturile fermierilor