• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Marketing inteligent: Mărțișoare dulci de la Ana Pan

    agrointeligenta.ro

    Sărbătoarea Mărțișorului asigură vânzări bune nu doar pentru producătorii de flori, ci și pentru alți antreprenori inventivi, așa cum este marele brand Ana Pan. 

    În acest an, cofetăriile familiei Copos au venit cu o idee strălucită, aceea mărțișoarelor dulci. Frumos ambalate în folie, cu șnur alb-roșu, bomboanele de ciocolată de la Ana Pan se vând ca  pâinea caldă în acest zile, fiind preferate de domnii care vor să ofere o atenție deosbită doamnelor și domnișoarelor.

    martisor Ana Pan



     


    Te-ar mai putea interesa

    Infracțiunea gravă pentru care micii fermieri pot fi amendați cu 35.000 de lei ANTZ bovine 2026 – de la 0,2 euro/cap de vacă la subvenție integrală pe vacile din fermă Amendă uriașă pentru un fermier care a depozitat găinaț în câmp. Vecinii s-au plâns de miros Cinci subvenții APIA care trebuie să intre la plată acum, după sărbătorile pascale Fermierii care pierd pășunea dacă nu o curăță și nu aplică o cantitate minimă de îngrășăminte

    Ultimele știri

    Surse: Florin Barbu demisionează din funcția de ministru al Agriculturii pentru a forța schimbarea lui Ilie Bolojan Fermierii, ”arși” cu controale! Amenzi mai mari și plata direct la Trezorerie! Agrinvest – drept la replică: ”Respingem ferm sugestiile potrivit cărora societatea noastră ar acționa abuziv sau în afara cadrului contractual” Matei Titianu, preşedinte LAPAR: Sunt revoltat de cazul executării silite dupǎ plata soldului! Solicit ministrului Barbu o reacție! Lege în Parlament: Casele fără apă, canalizare sau gaze – scutite de impozite!