• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Radu Timiș – desemnat ”Omul de afaceri al anului” de către revista Capital

    agrointeligenta.ro

    Radu Timiș, fondatorul grupului Cris-Tim a fost desemnat ”Omul de afaceri al anului” în cadrul Galei  ”Premiile Capital”, eveniment ce s-a desfășurat aseară într-un cadru festiv în Capitală. 

    Gala CapitalRadu Timis

    La secțiunea Agricultură, Premiul I a fost acordat companiei Agricover.

    liviu-dobre-agricoverPremiul Agricover

    Premiile acordate de revista Capital, partener Agrointeligența, au fost desemnate de redactorii revistei Capital și și-au propus să răsplătească cei mai merituoși oameni și cele mai importante companii din mediul de afaceri românesc pentru performanțele obținute în anul 2014.

    gala-premianti-2

    Pentru a vedea lista completă a câștigătorilor la Gala ”Premiile Capital” din acest an, click pe www.capital.ro



     


    Te-ar mai putea interesa

    Programul Usturoiul în 2026. Condiții, acte și termene pentru subvenția de 3.000 euro/ha Fermier: ”Am plătit 12.000 de euro pe un hectar de teren în extravilan, fără drum sau irigații” Apelul fermierilor către ANAF: amânați termenul, altfel din 1 iunie suntem obligați să închidem porțile! Revine ”moda” păsărilor de curte cu impact direct în arenda pentru terenuri agricole ADS scoate la licitație o suprafață record de 4.700 de hectare pentru fermierii care au animale

    Ultimele știri

    Fermierii înființează Asociația Victimelor Practicilor Abuzive din Agricultură! România se opune plafonării subvențiilor APIA la 100.000 de euro pe fermă DABIS – instrumentul cu care Comisia Europeană va taia din subvențiile fermierilor mari Schimbare radicală la MADR. ”Prioritatea numărul unu – legislația pentru plata subvențiilor” Ciorile fac din nou prăpăd și scot din pâmânt porumbul abia răsărit. ”Sunt monumente ale naturii”