• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Ediția de iunie a revistei Agrointeligența, la standul Titan Machinery de la Agriplanta

    agrointeligenta.ro -

    Revista Agrointeligența – ediția de iunie este disponibilă, în avanpremieră și tiraj limitat, la standul Titan Machinery din cadrul Târgului Agriplanta-Romagrotec 2015.

    Ediția de iunie a revistei noastre va fi disponibilă la toate chioșcurile de ziare gratuit, împreună cu săptămânalul Capital, începând din 22 iunie. Publicația va fi trimisă gratuit și abonaților noștri în aceeași perioadă.

    DSC_0046

    Coperta iunie 2015 site



     



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Un grup olandez cu 800 de hectare se retrage din România. Terenurile – scoase la vânzare cu tot cu utilaje Când un an rău răstoarnă o fermă – apel public pentru plata datoriilor unei ferme. Soții Butilă: „Și 5 lei contează” Culturile de cereale, călcate cu snowmobile, sănii și ATV-uri: ”Câmpul este distrus pentru puțină distracție” Suprafața minimă de teren agricol pentru care se plătesc subvenții APIA în acest an Documentul obligatoriu pentru subvențiile APIA din acest an

    Ultimele știri

    Bursa cerealelor: Grâul, la minime istorice. Rapița s-a scumpit pe burse La ce temperaturi ”îngheață” motorina. Sfaturi pentru operarea tractoarelor iarna MIPE a deschis baza MySMIS către anchetatori: EPPO, DNA și DLAF primesc acces direct la proiectele cu fonduri europene Despăgubirile de 2.000 euro/ha, în vigoare: condiții, acte necesare, termene plăți Agrii România și MullenLowe România continuă tradiția inovației în agribusiness prin cea de-a treia ediție a evenimentului „Biosfera”