• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • MONIKA PUIU, NHR Agropartners: Un AN NOU cu recoltă bună și cu multe noi experiențe!

    agrointeligenta.ro -

    Iarăși s-a închis un an, un an foarte interesant pentru noi.

    Mulțumesc pentru toți care ne-au vizitat la evenimente, care au venit la noi, care au cumpărat de la noi. Vă mulțumesc din suflet. Mulțumesc și echipei noastre care a avut un efort extraordinar de mare anul acesta și am reușit să închidem foarte bine.

    Pentru anul viitor, ce dorim noi, ce dorim pentru clienții noștri, pentru fermierul român: în primul rând, un ministru bun. Și eu prin ministru bun înțeleg un ministru care are în gând să urmărească o strategie pentru toată țara.

    Vă doresc să fie plătiți banii APIA și fondurile europene din timp.

    Vă doresc o recoltă superbă și, încă o dată, vă mulțumesc deja anticipat – nu pot să aștept să avem evenimente, să mergem la Cluj, să mergem la Fundulea, să ne întâlnim la evenimentele noastre și la alte evenimente din agricultură.

    Iarăși, un an cum dorim noi toți, un an cu recoltă bună și cu multe noi experiențe.

    Vă mulțumesc foarte mult.

    MONIKA PUIU – GENERAL MANAGER NHR AGROPARTNERS



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    George Simion, AUR, anunț în premieră: ”Vrem Ministerul Agriculturii” Prețuri pe tonă pentru grâul, rapița și orzul din recolta 2026 Subvenții APIA 2026. Data la care începe depunerea cererilor a fost publicată în Monitorul Oficial O nouă subvenție de la APIA a fost anunțată de Comisia Europeană Plata de 100 euro/ha, la APIA. Termene limită, documente obligatorii

    Ultimele știri

    Kaufland despre buchetele de trandafiri la 1 leu: Nu reprezintă o strategie comercială, ci un mecanism responsabil de gestionare a stocurilor Situația din Iran dă bătăi de cap fermierilor români: Motorina mai scumpă și în cantități limitate! AFF – parteneriat cu Primăria Sectorului 1 pentru dezvoltarea Pieței Producătorilor Autohtoni Vin banii pentru plata ANT. Anunț direct de la vicepremierul Tanczos Barna Șeful Comisiei de Agricultură anunță o nouă subvenție de 15 euro și eliminarea impozitelor pentru camioane apicole