• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Anunțuri
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • PRIMELE DECLARAȚII ALE MINISTRULUI NOMINALIZAT LA AGRICULTURĂ, PETRE DAEA – LIVE

    agrointeligenta.ro -

    Audierea candidatului pentru portofoliul de la Agricultură, Petre Daea, este transmisă în direct din Parlamentul României pe pagina de Facebook a Agrointeligența și pe www.agrointel.ro


    Te-ar mai putea interesa

    Grant de 30.000 euro/proiect pentru tinerii care pornesc o afacere nouă. Cererile, din 15 septembrie Cod roșu la prețul porumbului. Fermierii care vând recolta sub 500 de lei pe tonă Fiecare litru de lapte, borcan de zacuscă sau legătură de pătrunjel – la ANAF. ”Vor să impoziteze și ultimul țăran din România”

    Ultimele știri

    Ce prevede raportul adoptat de Parlamentul European despre subvențiile fermierilor Producția de carne românească de porc a crescut cu 13% în primul semestru. Prețurile, mai mici Liliana Piron, LAPAR: Fondurile europene pentru investiții în ferme – cu jaloane, ca la PNRR!