• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • TRANSMISIUNE LIVE: Lansarea Centrului de Inovație și Agro Tehnologii BAYER VEST

    agrointeligenta.ro -

    Un nou Centru de Inovație și Agro Tehnologii este lansat de către compania Bayer în partea de vest a țării, în județul Timiș. Agrointeligența – www.agrointel.ro vă transmite evenimentul, unul care marchează un nou pentru colaboarea dintre BAYER și cercetarea românească!



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Avize pentru vânzarea terenurilor agricole, numai cu înregistrarea în Registrul Unic Național Șrotul de rapiță, la mare căutare. Sute de mii de tone cumpărate de chinezi Adrian Dumitrică, fermier: Primăria nu-mi înregistrează contractele de arendă pentru că proprietarii figurează cu datorii la impozite Dosar penal pentru o firmă care a depozitat 144 de tone de îngrășăminte pe câmp Cum a devenit munca unei familii care trăiește din agricultură, bătaia de joc a unui cioban: ”Legea îl apără”

    Ultimele știri

    AFIR a publicat un nou ghid: 200.000 de euro/beneficiar pentru investiții neproductive la nivel de fermă Ministrul Economiei: Azomureș va da îngrășăminte fermierilor în contul subvențiilor de la stat, pe bază de bonuri valorice Franța, în prag de criză agricolă: a pierdut un milion de fermieri și 100.000 de ferme O mare fermă angajează. Posturi cu salarii de 8.000 de lei, bonuri și transport decontat Matei Titianu – noul președinte al LAPAR: ”Forța unei organizații este dată de coeziune, de capacitatea de a valorifica energia noii generații de fermieri”