• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Noul număr al revistei Agrointel: Top 10 producători de legume din România

    agrointeligenta.ro -

    Ediția din iunie a revistei Agrointel apare astăzi pe piață și vă aduce un clasament al celor mai importanți producători de legume din România. Găsiți publicația noastră la chioșcuri, împreună cu săptămânalul Capital, la prețul de 8,9 lei pentru întreg ”pachetul” editorial.

    Pentru abonamente la revista noastră, găsiți toate informațiile aici.

    nr 3 agrointel

     



    Urmărește știrile Agrointeligența și pe
    Google News, Facebook, LinkedIn, X, YouTube și TikTok

    Te-ar mai putea interesa

    Cătălin Grigoriu, Moldova Farming Agricultură, răstoarnă masa în distribuția de inputuri: “Vom acorda discountul pentru fermieri încă de la facturare!” Ciobanii pregătesc un protest național dacă autoritățile nu le rezolvă problemele: ”Vom urma toți pașii de dialog” Fondatorul Agricover anunță că nu preia terenurile grupului Axios și că nu e interesat de dezvoltarea unor ferme proprii Cea mai mare anvelopă agricolă din lume a primit aprobare pentru comercializare în UE Subvenții APIA pe pășune 2026 – acte necesare. Cine are dreptul la plata pe hectar – crescătorul sau asociația?

    Ultimele știri

    Ionel Arion, PRO AGRO, avertizează că există un risc foarte mare să avem o penurie de motorină S-a votat bugetul de stat cu sumele alocate fermierilor pentru acest an! Funcționarii APIA dezvăluie că multe primării blochează accesarea subvențiilor și cer MADR să intervină! Cartofii noi românești au apărut în piețe. Ce preț au primii tuberculi recoltați din solar Val de furturi în ferme. Un tractor a fost furat de hoți chiar de pe câmp