• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Anunțuri
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Un bătrân a murit după ce a fost atacat de un berbec din turma sa

    agrointeligenta.ro -

    Un bărbat în vârstă de aproximativ 80 de ani și-a pierdut viața, duminică seara, în comuna Sohodol. Conform publicației locale Alba24.ro, a fost atacat de un berbec, în apropierea locuinței.

    Potrivit IPJ Alba, din primele date, bărbatul se afla cu turma de oi în apropierea gospodăriei.


    Te-ar mai putea interesa

    Florentin Ion, un sucevean care a lucrat în Spania, crește porci din rasa Serrano Lucian Onea duce mai departe afacerea familiei: 50 ha de livadă și contract cu Lidl pentru producția de suc SEEFCO: Nava Basic Island a ajuns în portul Constanța cu peste 30.000 de tone de îngrășăminte pentru fermierii români

    Ultimele știri

    KWS Gento, hibridul premium din portofoliul Agrii care redefinește performanța la porumb Fermierul Vasile Balcan a renunțat la două culturi care i-au adus pierderi în ultimii ani Autoritățile sunt în alertă! Cod Galben de inundații pe râurile din opt județe.