• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Anunțuri
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Concursul ”Caussade îți utilează ferma!” și-a desemnat câștigătorii: Un agricultor din Galați, norocosul posesor al unui Duster nou-nouț

    agrointeligenta.ro -

    Caussade Semences a organizat în perioada 16.12.2013-31.05.2015 loteria publicitară ”Caussade îți utilează ferma!”, puând în joc trei premii substanțiale, printre care și o mașină nou-nouță. Acțiunea s-a bucuart de un real succes în rândul agricultorilor, iar trei dintre ei au reușit să fie norocoșii finaliști și premiați ai concursului.

    Mașina Dacia Duster, marele premiu al loteriei publicitare organizate de Caussade Semences a plecat acasă la o fermă din localitatea Ghidigeni, județul Galați. Premiul a fost ridicat de fermierul Marius Prună de la Nicsoragro SRL.premiul 1

    Al doilea premiu a constat în produse pentru fermă în valoare de 10.000 de euro și a fost câștigat de agricultorul Nicolae Nemeș din Vințu de Jos, județul Alba.

    Premiul 2 Caussade Semences

    Cel de-al treilea premiu substanțial, de produse în valoare de 5.000 de euro a ajuns la ferma timișeanului Gheorghe Nițu.

    Premiul 3 Caussade Semences

    Caussade Semences doreşte să mulţumească pe această cale tuturor participanţilor la loteria publicitară „Caussade îţi utilează ferma!” şi urează mult succes următorilor participanţi la acţiunile organizate de aceasta.

    Mai multe detalii despre produsele companiei găsiți pe www.caussade-semences.ro.


    Te-ar mai putea interesa

    Florin Barbu, declarație-șoc: ”Toate subvențiile care vor fi date fermierilor români vor fi date prin sprijin cuplat” Subvenție de 70 de euro pe cap de oaie. Sprijinul acordat crescătorilor de ovine O nouă victorie Agrointeligența! MADR le plătește fermierilor ”diferența” la subvenția APIA pe motorină

    Ultimele știri

    Ministrul Florin Barbu, în Satu Mare: ”Aceste vizite în teren sunt esențiale pentru a înțelege direct nevoile fermierilor” Florin Barbu le-a promis fermierilor că subvențiile nu vor scădea. ”Resping total documentul emis de CE” Stațiunea de cercetare de unde puteți cumpăra roșii la 10 lei/kg – gustoase, zemoase și 100% românești