• ABONARE
  • Contact
  • Publicitate
  • Audiență
  • Rețele sociale
  • Informații
  • Știri
  • Subvenții APIA
  • Vegetal
  • Zootehnie
  • Bursă cereale
  • Agribusiness
  • ARHIVA
  • CĂUTARE
  • Pe locuri, fiți gata, start la aprovizionat!

    Adrian Radu – Agrointeligența
    Un fermier practic nu lasă nimic la întâmplare pentru că recolta de mâine este rezultatul alegerilor de azi, iar responsabilitatea unei culturii sănătoase începe înainte de semănat.
    Alege practic și nu aștepta o eventuală creștere de TVA. Diferența dintre o cultură bună și una excepțională se face cu îngrășăminte de la Agrii România. Comandă în iulie la cel mai bun preț din piață* și beneficiezi de livrare imediată.
    ****
    *ia legătura cu reprezentanții Agrii din zona ta pentru mai multe detalii: www.agrii.ro.

    Te-ar mai putea interesa

    Lege nouă: Închisoare pentru fermierii care folosesc ilegal apă sau stropesc culturile cu pesticide interzise! Piața cerealelor, la zi. Raportul USDA pe iulie – România: 11 milioane de tone de grâu; 3,52 milioane de tone de rapiță Intrarea în legalitate a tractoarelor și combinelor, fără drumuri la RAR. Soluția oferită fermierilor Gropi săpate în pământ, folosite drept depozit pentru tone de varză murată. DSVSA a intervenit Fermierii din Cooperativa Agricolă Gheorghe Doja pun pepenii din câmp direct pe bandă. Eficiența în câmp, dublată!

    Ultimele știri

    Agricultura României intră în cel mai important ciclu de decizie din ultimul deceniu. Rolul finanțării specializate este vital în acest proces Piața cerealelor – retrospectiva săptămânii 8-17 iulie: prețuri, tendințe, producții estimate Piața cerealelor, la zi. O fereastră la grâu care nu se deschide prea des – oportunitate pentru fermierii români Imagini virale: aglomerație de camioane în portul Constanța. Și, totuși, un trader este lăudat! ASAS deschide un nou capitol al colaborării cu China: acord pentru cercetarea horticolă